+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Медицина, косметология  >  Медицинские услуги

предлагаю : Будинок престарілих Граль

Найгіршою є ситуація, коли людина на схилі свого життєвого шляху стає тягарем для своїх рідних. А стається це досить часто, адже в процесі старіння людський організм може втратити здатність до нормального функціонування. Хвороби, деменція, фізична неміч – все це не просто заважає старенькому або старенькій вести звичне життя. Найгірше, що нездатність літньої людини самостійно себе обслуговувати може повність зламати життєвий ритм близьких її родичів.

Діти чи внуки повинні взяти на себе догляд, а це в більшості випадків потребує повної самопожертви, тяжкої праця та здатності подавити свої емоції. І тому досить часто старенькі та хворі люди самі виказують бажання отримати догляд десь поза стінами дому, аби не руйнувати близьким можливість прожити нормально їх молодість та зрілість.

В момент прийняття рішення почати шукати будинок престарілих більшість родичів київських дідусів та бабусь відчувають докори сумління. Адже в нашому українському суспільстві склалось хибне уявлення про установи, де люди мають змогу доживати свій вік. Суспільство до сих пір вбачає в таких домах щось казенне та суворе, а пожильців наділяє статусом тих, кого викинули на обабіч життя їх рідні люди.

Але достатньо їм побувати на сайті https://gral.org.ua/ закладу під романтичною назвою «Граль», щоб думка про місця піклування докорінно змінилась. Тут не має звичної для державних будинків бідності, жорстокості до пацієнтів чи відсутності медичного обслуговування. Заклад використовує західні методики надання послуг з організації життя літніх людей. А це означає, що наріжним комнем тут є якраз професійне піклування в необхідному об’ємі.

Старенькі потребують різного догляду: комусь з них достатньо камфорного життєвого простору та спілкування з іншими пожильцями, а комусь – треба надати медичну допомогу після перенесеного тяжкого захворювання, наприклад інсульту. Всі потрібні маніпуляціє краще довірити навченому спеціалісту, а ніж виконувати самостійно. Рідні дуже часто досить важко перекосять саму картину хвороби чи немощі тата, мами, дідуся чи бабусі. Тому краще буде бачити свою рідну стареньку людини в періоди, коли всі необхідні маніпуляції по лікуванню та догляду закінчені і можна просто поспілкуватися в режиму відвідування.

А поки літній пацієнт буде жити в дому престарілих, його родичі зможуть вести повноцінне життя. І це не буде за рахунок погіршення старості рідної людини.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Будинок престарілих "Граль"

Местонахождение:  вул. Олега Рябова, дом 24, Киев

Телефоны:  +38 (067) 255 11 55

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://gral.org.ua

26.06.2021     Киев, Украина