+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Информационно-образовательные

Поради перед взяттям кредиту

Кредитування сьогодні розвинене настільки, що не скористатися ним просто нерозумно. Рано чи пізно доводиться брати практично кожній людині. Банкіри наполегливо підсовують нам рекламу з усіх боків, пропонують найвигідніші відсотки та умови погашення, підносячи кредит мало не як дитячу гру.

Далі поговоримо про те, як адекватно оцінити свої можливості по погашенню кредиту, щоб той не перетворився для вас у непосильну ношу і дуже серйозну неприємність. Також якщо у вас велика просрочка по мікрозайму рекомендуєм цю статтю по посиланню.

Оцінка своїх возможностей

Якщо у вас вже є непогашений кредит і ви зібралися брати ще один, скрупульозно зважте всі «за» і «проти». Врахуйте, сумарні щомісячні виплати за всіма кредитами не повинні перевищувати 30-40% від загального сімейного доходу.

Вибір кращої процентної ставки і термінів погашенія

Не полінуйтеся і приділіть пошуку оптимального кредитного варіанти хоча б пару годин. Інтернет надає вам можливість порівняти умови пропоновані великою кількістю банків і напевно, серед них знайдеться максимально задовольняє вас пропозицію. Головне не поспішайте, вивчайте надану інформацію до найдрібніших подробиць.

Не вірте словами сказаним в рекламі

Еслі ви де-небудь почули привабливу пропозицію, не поспішайте радіти - реклама є реклама. Перевірте все по факту, так як реально ставка може виявитися вище запропонованої хитромудрими рекламщиками.

Цільовий кредит

Еслі вам належить брати гроші на серйозні покупки, машину, квартиру і т. П., Скористайтеся цим різновидом кредиту. Цільовий кредит є на сьогоднішній день найбільшим грошовою пропозицією і як правило, ставки по ньому нижче. Якщо проблеми з Приватбанком читайте тут

Підготовка документов

Позаботьтесь заздалегідь про максимальну кількість документів, що підтверджують вашу платоспроможність. Щоб дізнатися докладний їх перелік, відвідайте веб-ресурс банку або ж його відділення. Тут головна мета полягає в тому, щоб здатися банківській установі дуже надійним позичальником. Так ви можете розраховувати на те, що до вас поставляться з граничною ступенем лояльності у всіх випадках.

Страховка

Большінство банків включають в договір пункт страхування. Наприклад, можна застрахувати життя, здоров'я, а також отримати страховку на випадок втрати роботи. Якщо клієнт погоджується, то банк або коллектори пропонує йому знижену ставку по кредиту. Звичайно, ви можете відмовитися, але тоді ставка, як правило, збільшується. І останнє: повна сума кредиту повинна бути приведена в рамці, в правій верхній частині договору.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Інтернет-портал "Mfo-pravda"

Телефоны:  на сайте

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://mfo-pravda.com.ua

12.07.2019     Украина
Похожие обьявления