+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Одежда, Обувь,Ткани  >  Одежда  >  Детская

продам : Одяг для малюків в магазині Lenne

Щоб малюк міг насолоджуватися прогулянками, а батьки не хвилювалися через сніг, дощ та вітер, треба придбати якісний одяг. Саме такий створює естонська компанія Lenne. Ці речі виробляються спеціально для того, щоб подарувати максимальний комфорт дітям, та задовольнити матусь і татусів. Розробники добре розуміють всі проблеми з якими стикаються батьки купуючи дитячі речі. Хлопчики та дівчата дуже швидко ростуть, тому витрачати доводиться чимало, та і одягаючи обнову вони навряд чи будуть хвилюватися про її збереження. Розуміючи це виробники одягу, який представляє каталог lenne намагаються зробити все, щоб зменшити собівартість товару та забезпечити високу якість продукції. Скільки б не бешкетували дітлахи на прогулянці, ви завжди швидко зможете випрати речі у домашніх умовах. Вони не втратять кольору та форми.

В интернет-магазині ви знайдете окремі речі та цілі комплекти. Таким чином можна придбати все найнеобхідніше. Одяг для хлопчиків та дівчат створюється тільки з якісних матеріалів, що пройшли жорсткий контроль за стандартами Євросоюзу. Тому ці товари абсолютно безпечні для здоров’я дитини. Крім цього вони максимально зручні. На штанах є бретельки що підтримують їх на плечах, та лямки з низу, які надійно утримають на кожній ніжці. Ваша дитина може буквально поринути у замет взимку, а навесні та восени сміливо долати калюжі.

Без якісного взуття зробите це не завдаючи шкоди здоров’ю не вдасться. Тому в каталозі є розділ із взуттям для будь якої пори року. Також тут представлені шапки, флісові речі, куртки і багато іншого, що неодмінно знадобиться вашому малюку.

Завдяки каталогу ви швидко знайдете все необхідне не виходячи з дому та не марнуючи час на походи по магазинам. Ми зробили дуже зручну та зрозумілу систему, що дозволяє придбати все необхідне. Є також таблиця розмірів, що дозволить розібратися у позначках та не помилитися при покупці. Забрати товар ви можете завітавши до нашого звичайного магазину, адреса якого є на сайті, або замовив доставку до дому. Правила надання послуг дозволяють при виконанні певних умов скоротити витрати.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Компанія "Lenne"

Местонахождение:  Украина, Киев, Беломорская улица, 1

Телефоны:  (095) 120-01-62, (068) 433-69-34

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://ленне.укр

05.05.2017     Киев, Украина
Похожие обьявления