+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Информационно-образовательные

Акції та довірче управління

Придбання акцій пов'язане з високим ризиком, але і прибуток від такої інвестиції може бути чималою. Як і у випадку з нерухомістю, вартість акцій починає рости після завершення кризи і поліпшення фінансових показників їх емітентів.

Найбільш простий для рядового інвестора спосіб придбати акції - купівля часток в ПІФах (пайові інвестиційні фонди). ПІФ - спеціальний інвестиційний інструмент, за допомогою якого керуюча компанія акумулює кошти інвесторів і розподіляє їх по різних напрямах. Різні ПІФи орієнтовані на різні активи. У інвестора завжди є можливість ознайомитися з «проспектом фонду» і з'ясувати, куди будуть розміщені кошти.

Найбільший прибуток отримають ті, хто зможуть вірно визначити найбільш перспективні галузі і підприємства. Як правило, в посткризовий період дорожчають акції банків. У міру відновлення зростання цін на нафту, можна розраховувати на підвищення вартості цінних паперів, емітованих видобувними компаніями.

Ті, хто бажають знизити свої ризики, можуть вкласти гроші в індексні фонди. Даний фінансовий інструмент має максимально диверсифікований характер. Вкладення здійснюються в цінні папери всіх або більшості підприємств, що котируються в лістингу фондового ринку. Таким чином, прибутковість такого ПІФу буде прямо залежати від стану національної економіки, а інвестор може отримати чималий прибуток в умовах посткризового зростання. Головне - правильно визначити момент «дна» і купити цінні папери максимально дешево.

Довірче управління

Ще один високоризиковий, але потенційно високоприбуткове напрямок вкладення коштів - довірче управління. В даному випадку інвестор передає свої гроші трейдеру, що торгує на фінансовому ринку. У разі отримання прибутку від здійснення валютних спекуляцій, трейдеру надходить винагороду у вигляді комісійних (10-30% від доходу). Подібний інструмент називається ПАММ рахунки.

Робота з ПАММ рахунками передбачає наявність певного досвіду аналіз діяльності керівників і контролю за власними інвестиціями. Отримати необхідні знання можна і самостійно. Головне не вкладати в цей інструмент великих коштів до тих пір, поки не буде напрацьовано необхідний досвід.

Інвестуючи в ПАММ рахунки, не можна забувати про диверсифікацію. Довірити весь капітал одному трейдеру - непрощенна помилка. Навіть чудові результати керуючого в минулому не дають повної гарантії відсутності збитків в майбутньому.

Джерело: http://xn----dtbjmwegiok9b3mho.xn--j1amh


--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Сайт "Про інвестиції"

Телефоны:  на сайте

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://xn----dtbjmwegiok9b3mho.xn--j1amh

09.06.2017     Украина
Похожие обьявления