+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Одежда, Обувь,Ткани

продам : Пояс-корсет з овечої вовни, зігріваючий пояс купити Київ, цена 255 грн.

Пояс-корсет з овечої вовни надає яскраво виражену протизапальну дію і є одним з перевірених часом засобів позбавлення від болю в суглобах, спині, при радикуліті, остеохондрозі і при захворюванні нирок. Конструкція і спосіб виготовлення пояса-корсета дозволяють повною мірою використовувати всі позитивні властивості овечої вовни.

      Пояс зігріваючий з овечої вовни призначений для прогріву поперекової області та зняття болю в попереку, викликаних радикулітом, ревматизмом і різними нервово-запальними процесами.

      Даний пояс виготовлений з екологічно чистих матеріалів: одна сторона з 100% вовняної тканини, інша з шерстіпола, сучасного матеріалу.

         У поясі використовується вовна особливої породи овець (з певною довжиною, товщиною і структурою волосини), використовується тільки хімічно необроблена і нефарбована шерсть.

  Показання до застосування:

      Лікування і профілактика неврологічних розладів

     Зняття болю при травмах і захворюваннях попереково-крижового відділу хребта

     остеохондроз

     радикуліт

     ревматизм

     ішіалгія

     люмбаго

     захворювання нирок і внутрішніх органів

     переохолодження

     Можливе застосування для осіб, по роду занять пов'язаних зі статичним і динамічним навантаженням на хребет.

     Профілактика патологій різного характеру, поперекового відділу хребта

 

  При застосуванні даного виробу здійснюється дозована фіксація і зігрівання поперекового відділу хребта. Завдяки такій дії зменшується больовий синдром, а так само ймовірність переохолодження зводиться до нуля. Носити зігріваючий пояс можна безпосередньо на тілі або одягати на білизну з бавовни.

ЧОМУ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО овечу вовну?

  Як довели вчені, мало що може зрівнятися з цілющими властивостями овечоъ вовни. Після низки досліджень вони прийшли до наступного висновку: "Властивість овечої вовни-знімати біль -заснована на п'яти доповнюючих і підсилюючих один одного принципах впливу: хімічному, електростатичному, масажному, зігріваючому і вологовиділяючому."

  ХІМІЧНА ДІЯ: шерсть містить особливу речовину - ланолін, що входить в усі антиалергічні, протизапальні препарати, що сприяють загоєнню ран і переломів. Овеча шерсть містить ланолін в більшій кількості, ніж шерсть інших тварин. Саме, завдяки цій речовині, вовняні волокна безпосередньо впливають на рецептори шкіри і прискорюють регенераційні процеси в клітині в цілому, в поперековій області, знімаючи при цьому больові відчуття.

Електростатична дія: в процесі експлуатації вовняні волокна труться один об одного і створюють електростатичне поле, яке благотворно впливає на людину, надає сильний оздоровчий ефект.

  МАСАЖНА ДІЯ: волокна шерсті, безпосередньо прилягаючи до шкіри, здійснюють мікромасаж, що призводить до посилення мікроциркуляції крові.

  Зігріваюча ВЛАСТИВІСТЬ: шерсть має дуже складну структуру, що складається з пористих клітин з великою кількістю повітряних порожнин. Це надає шерсті унікальних теплоізоляційних властивостей, а також м'якість і легкість, що забезпечує величезну перевагу перед іншими матеріалами. Прогрівання не тільки покращує мікроциркуляцію крові в області попереку, а й благотворно впливає на внутрішні органи, зокрема прогрівання рекомендовано при захворюваннях нирок.

  Вологовиділяюча ВЛАСТИВІСТЬ: овеча шерсть поглинає 33% вологи (для порівняння, бавовна поглинає 8%, синтетика 0%) і прекрасно випаровує її, залишаючись при цьому сухою. Таке прогрівання сухим теплом чудово лікує лімфоденіт, заспокоює ревматичні болі в суглобах.

Рекомендації по догляду:

      Прати виріб в теплій воді (35 ° С)

     Використовувати високоякісні миючі засоби

     Ручне прання, не прати в пральній машині

     Не сушити в барабані

     Не відбілювати

     Не прасувати

     Сушити слід у розправленому вигляді, далеко від нагрівальних приладів

     Суха чистка заборонена.

--

Контактное лицо:  Чернышева Елена

Предприятие:  ladysport

Телефоны:  0686512352, 0976958840    Факс:  0688850041

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://ladysport.prom.ua

24.12.2018     Киев, Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: