+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Медицина, фармакология, парфюмерия, косметика  >  Средства гигиены

продам : Ухочистка WaxVac, вакуумний очищувач вух, цена 175 грн.

Вакуумний очищувач вух Waxvac безпечно і ефективно видаляє воду і забруднення з вух. Він діє м'яко і майже безшумно, але результат приголомшливий!

Вухочистка Waxvac є безпечним і гігієнічним способом для очищення Ваших вух.

WaxVac прибиральник вуха є безпечним і ефективним способом видалення сірки з Ваших вух! Waxvac це секрет безпечного і ніжного всмоктування. Просто прикріпіть Wax Vac в насадку з силікону і вставте у вухо. Ватні тампони які можуть пошкодити перетинки більше не потрібні, попрощайтеся з ними назавжди.

WaxVac акуратно всмоктує частинки бруду і вологи з вух. Waxvac є потужним і ніжним і має підсвічування на вістрі і є бездротовим.

Працює від 2 батарейок типу AA (у комплект не входять). Вакуумний очищувач WaxVac безпечно і ефективно видаляє воду і забруднення з вух. Він діє м'яко і майже безшумно, але результат приголомшливий! Просто вставте у вухо наконечник приладу, і через пару секунд проблема вирішена.

Особлива система захищає від занадто глибокого проникнення у вухо. WaxVac можна використовувати в будь-якому віці: від раннього віку - до глибокої старості. Тепер ви знаєте, що робити, якщо комусь із Вашої родини у вухо потрапила вода!

Вода у вусі - не просто джерело болю і дискомфорту. Це ще й ризик занесення інфекції, особливо якщо мова йде про брудну воду з відкритих водойм.

Найбільш уразливі діти, адже слухова труба дитячого вуха зовсім коротка і широка, і лише з віком вона стає вузькою і звивистою. Ще одне ускладнення від води у вусі - розбухання сірчаної пробки, яке супроводжується шумом у вухах і зниженням слуху. Таку проблему можна вирішити тільки за допомогою промивання у ЛОР-лікаря. Вакуумний очищувач вух Waxvac надійно захистить всю сім'ю від цих небезпек!

Также этот товар часто ищут как: ушечистка, средство от ушной серы, очиститель ушей, ухочиститель, WaxVac, Ear cleaner, устройство для чистики ушей, ВаксВак, вакуумный прибор для удаления серы, прибор для ушей, ухочистка, машинка для чистки ушей.

--

Контактное лицо:  Чернышева Елена

Предприятие:  Ladysport

Телефоны:  068-651-23-52, 063-467-07-85, 096-831-15-21

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://ladysport.prom.ua/

17.04.2021     Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: