+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Отдых, спорт, охота, рыболовство  >  Сумки, рюкзаки, чемоданы

Вибираємо рюкзак для школяра

Для всіх дітей настала благодатна пора - літні канікули. Цілих три місяці вони будуть відпочивати і веселитися. Цей час пролетить непомітно, і в середині серпня почнеться підготовка до школи.

Підготувати сьогодні школяра до початку навчальних занять є справжньою проблемою. Справа навіть не в ціні на шкільне приладдя. Для навчального процесу школяреві потрібно багато аксесуарів, починаючи від олівців, і закінчуючи рюкзаком.

Шкільні рюкзаки, які можна купити по адресу https://sara.com.ua/rukzaku/ruk-shkil/ відрізняються від традиційних, туристичних рюкзаків. Шкільна модель має жорсткий каркас. У рюкзаку будуть носити книжки та зошити, а не туристичне спорядження. Кількість предметів в молодших класах таке, що повний шкільний рюкзак важить більше 5 кілограмів. Надітий на плечі, він створює навантаження на хребет. Тому і потрібна жорстка конструкція, яка полегшує навантаження, рівномірно розподіляючи його по всій спині.

Краще купувати рюкзак з ортопедичною спинкою, щоб потім не водити дитину по лікарях через неправильну поставу. Крім рюкзаків, в продажу є шкільні портфелі. Що вибрати, вирішує сам юнак і його батьки. З досвіду можна сказати, що рюкзак набагато зручніше і практичніше портфеля.

До виробництва шкільних рюкзаків пред'являють підвищені вимоги якості і безпеки. На рюкзак нашиваються додаткові світловідбиваючі елементи. У темний час доби такі елементи відбивають світло фар автомобіля, щоб водій вчасно звернув на це увагу. Крім того, більшість рюкзаків мають яскраве забарвлення, яке можна помітити вдень і ввечері.

При виборі шкільного рюкзака, його краще приміряти перед покупкою. Він повинен відповідати зросту дитини. Часто на вулицях можна зустріти дітей з рюкзаками за спиною, розмір яких просто величезний. Якщо сюди ще додати книжки, що лежать в ньому, то вага такого рюкзака буде дуже великою. Саме тому, багато батьків носять рюкзак замість учня. Йде мама або тато з важким рюкзаком, а поруч весело, підстрибуючи, йде школяр.

В інтернет-магазині «SARA.com.ua» ви зможете знайти і купити кращий рюкзак до школи. Зверніть увагу на зручний онлайн фільтр по товарах, вказавши ціну, бренд, матеріали, інші важливі критерії пошуку. Так вам вдасться заощадити свій час і гроші, підібрати дійсно кращі аксесуари на новий навчальний рік для свого школяра. Всі рюкзаки, представлені в онлайн-каталозі, мають свій опис, переваги, інші особливості. Ознайомтеся з цією інформацією, щоб підібрати найкращий аксесуар для носіння підручників і шкільних речей.


--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Інтернет-магазин сумок "SARA.com.ua "

Телефоны:  (096) 783-77-97, (073) 132-47-68

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://sara.com.ua

07.07.2017     Львовская область, Украина
Похожие обьявления