+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Безопасность и охрана

предлагаю : Перевірка на детекторі брехні у Львові

Доволі часто нам доводиться чути про дослідження, які проводяться на спеціальному обладнанні, яке відомо під звичною назвою – детектор брехні. Серед українців детектор брехні став особливо відомим завдяки психологічному телешоу з однойменною назвою.

В нашій країні використання поліграфу ще не стало чимось повсякденним. Чого не можна сказати про інші країни світу, де поліграф широко використовується не тільки у різноманітних розслідуваннях, але й при підборі персоналу, або службових розслідувань.

Незалежні експерти зі Львова, які є фаховими психологами, пропонують послуги поліграфа від Центра поліграфічних і психологічних досліджень “ДЕТЕКТОР БРЕХНІ”. На сайті компанії http://detektor.org.ua/ мається інформація про особливості проведення такої експертизи.

Кому будуть корисні експертні висновки поліграфолога?

Ураховуючи, що подібна експертиза є дещо новою не тільки для Львова, але й для України в цілому, проте вже сьогодні вона користується неабияким попитом. Експертиза на детекторі брехні стане в нагоді:

  • слідчим, при розслідуванні кримінальних справ;
  • приватним детективам, які займаються організацією та проведенням приватних розслідуванням;
  • керівникам компаній, кадровим менеджерам у випадку необхідності перевірки на детекторі потенційних кандидатів на відповідні посади;
  • посадовим особам, які займаються службовими розслідування при встановленні правдивості слів підлеглих, та у багатьох інших випадках.

Як працює детектор брехні?

Поліграф, або детектор брехні – це складний контрольно-вимірювальний прилад, який здійснює контроль та фіксацію стану організму людину (тиск, дихання, кардіограма та інші реакції організму) на різнотипні запитання та відповіді на них. Професіональний експерт на підставі отриманої інформації робить точний висновок про правдивість відповідей.

Зрозуміло, що послуги з проведення експертизи на детекторі брехні це досить складна процедура Інколи для встановлення істини пройти поліграф мають декілька людей. Задля зручності своїх клієнтів «Детектор брехні» готовий здійснити виїзд до клієнта.

Всі фахівці «Детектора брехні» є сертифікованими експертами, обладнання компанії пройшло низку випробувань, а тому маються усі дозвільні документи, про що можна дізнатися на сайті. Результати експертного дослідження на поліграфі є офіційним документом, який може використовуватися як під час офіційних розслідувань, так і у суді у якості доказів.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Компания "Детектор брехні"

Местонахождение:  Украина, Львов, улица Героев УПА, 73

Телефоны:  +380676660808    Skype:  detektor.ukraina

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://detektor.org.ua

26.04.2016     Львовская область, Львов, Украина


Похожие обьявления