+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Потребительские товары

продам : Насадка на кран для подсветки воды Faucet Light, цена 180 грн.

Підсвітка для води Faucet Light запроектована з таким розрахунком, щоб підходити для всіх типів кранів. Вона швидко і легко встановлюється.

 

Підсвічування для води Faucet Light

             Представляємо чергову новинку для дому - світлодіодну насадку для водопровідного крана. Прикольна новинка обов'язково сподобається Вам і Вашим дітям, скрашуючи сірі будні яскравими фарбами.

             Підсвічування для води Water Glow запроектована з таким розрахунком, щоб підходити для всіх типів кранів. Вона швидко і легко встановлюється, не вимагає додаткового живлення.

             Як тільки з водопровідного крана починає витікати вода, в світиться насадке на кран активізуються светодіодіоди, випромінюючі світловий потік різного кольору. Це явище можливо завдяки тиску вода і припиняється відразу ж, як тільки кран закритий.

             Але секрет зовсім не в цьому. Потік кольорового світла змінюється в залежності від температури води, що подається. Світлодіодна насадка Faucet Light автоматично змінює колір для холодної, теплої і гарячої води. Вам тепер не доведеться обпікатися, пробуючи рукою температури води. Ви це будете бачити. Так, так! Саме бачити!

             При температурі води, що подається нижче 31 градуса підсвічування синя, при температурі 32-43 градуса - зелена, а при температурі 44 і вище - червона. Тепер завжди перед тим, як умиватися, мити посуд, прати Ви будете бачити, яка температура води і підберете необхідну.

             Світлодіодна LED насадка на кран Faucet Light з підсвічуванням не тільки дозволить заздалегідь визначати температуру води. З нею Ви легко привчите своїх дітей мити руки. Адже на вулиці мільйони шкідливих мікробів, а діти так люблять грати в пісочку, а потім не хочуть мити руки.

Купивши світлодіодну деталь на кран Faucet Light Ви не відірвете діток від крана з водою. Таке цікаве явище, як кольорова вода з крана, обов'язково їх зацікавить і приверне. Ваші діти стануть чистюлями.

Світлодіодна насадка на кран з LED підсвічуванням Faucet Light значно прикрасить інтер'єр ванної кімнати, кухні. Здивуйте незвичайним придбанням своїх рідних, гостей, потіште своє самолюбство, що Ви першим впровадили нововведення.

Особливо гарне видовище ввечері. Прийміть ванну, опромінивши її яскравими квітами, не включаючи денне світло, додайте музику - і насолоджуйтеся. Ви завжди будете бачити, якої температури вода ллється з крана.

Випромінюваний м'яке світло, що міняє колір, створить затишну атмосферу, тепло. Вночі Вам навіть не буде потрібно включати світло, щоб скористатися водопровідною водою. Досить буде тільки підсвічування для крана.

Технічні характеристики світиться насадки на кран з LED підсвічуванням Faucet Light:

• Харчування: 3 батарейки (таблетки)

• Розмір насадки для крана 6,5х3 см

• Колір води змінюється в залежності від її температури

• Зміна кольору відбувається автоматично

           Матеріал корпусу: ABS

          Вага виробу: 21 г

         Колір корпусу: сріблястий

Комплектація:

1. Світлодіодна насадка на кран - 1 шт.

2. Перехідники для найбільш поширених розмірів кранів (діаметр 23,5 мм і 19,5 мм).

3. Батарейки AG13 - 3 шт.

Также этот товар часто ищут как: Faucet Light, насадка на кран, Фоусет Лайт, цветная насадка, светодиодная насадка на кран, подсветка для воды, Насадка на кран с подсветкой в Украине, Насадка на кран с температурной подсветкой воды, led лейка для душа, светодиодная подсветка, Насадка на кран с подсветкой струи воды.

--

Контактное лицо:  Чернышева Елена

Предприятие:  ladysport

Телефоны:  0686512352, 0968311521, 0634670785    Факс:  0688850041

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://ladysport.prom.ua

05.02.2019     Киев, Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: