+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Медицина, фармакология, парфюмерия, косметика  >  Медицинские товары и техника  >  Прочие товары медназначения

продам : Valgus Pro або як позбутися кісточки на ногах, цена 105 грн.

Напевно Ви часто чули вислів «Краса вимагає жертв», адже всі ми хочемо виглядати красиво і привабливо. Часом ця краса дається нам великими жертвами: нам доводиться носити незручний одяг, адже це модно; ходити на високих підборах, адже так ми здаємося стрункішими. Ось на останньому ми зупинимося детальніше.

За статистикою кожна 3-тя жінка у світі страждає від захворювання Hallux Valgus, яке виражається деформацією суглоба великого пальця ноги. Захворювання це, м'яко кажучи, неприємне і небезпечне. Причин, через які виникає кісточка на нозі, можуть бути різними. Хоча всі лікарі як один сходяться на думці, що основні з них:

1. Поперечна плоскостопість;

2. Часте носіння вузького взуття на високому каблуці;

3. Слабкість зв'язкового апарату у жінок;

4. Неврологічні порушення;

Якщо ви все ж вирішили читати далі, то вам просто необхідно купити Valgus Pro коректор великого пальця ноги. Жінка з халюс вальгус страждає від безлічі заборон, яких немає у жінок з красивими і здоровими ніжками. Ви не зможете купити і підібрати собі красиве і зручне взуття. До всього іншого шишка на нозі з часом починає боліти все сильніше. Так як же можна позбутися від такої недуги, як шишка на нозі?

Способи позбавлення від кісточки на ногах.

1. Медичний оперативний;

2. Медичний консервативний;

3. Народні засоби;

Медичний оперативний спосіб.

Цьому метод застосуємо тоді, коли кісточка досягла великих розмірів і консервативний спосіб не дієвий. Шишка "на нозі зникне лише на час, так як операція не позбавляє від кісточки на нозі назавжди і та знову починає рости.

Народні засоби.

Ці бабусині рецепти, які переходять з покоління в покоління. Мало того, що вони є неефективними, так ще можуть завдати непоправної шкоди вашому здоров'ю. Тому я б не став довіряти такому методу. Але все ж, як прибрати кісточки на ногах?

Valgus Pro - коректор великого пальця ноги №1

Вальгус про - це новий і ефективний спосіб боротьби з шишкою на нозі. Цей маленький пристрій надійно зафіксує великий палець ноги. Ніякої алергії і поту. Адже Valgus Pro зроблений з противоалергенного матеріалу, який до того ж дозволяє шкірі дихати і виводити вологу.

Коректор великого пальця ноги Валгус про настільки легкий і зручний в носінні, що ви навіть можете одягати його на ніч і спати з ним. Фіксатор Valgus Pro потрібен для повсякденного носіння з різними типами взуття. Завдяки своїй еластичності він акуратно і м'яко фіксує великий палець ноги, не даючи йому відхилятися від свого природного положення, одночасно з цим Вальгус про захищає вашу стопу від здавлювання взуттям, тим самим нейтралізує найголовніший фактор появи кісточки на нозі - вузьке взуття.

Коректор великого пальця ноги дуже ефективний на відміну від інших методів, які вирішують проблему тимчасово. Його можна застосовувати на будь-якій стадії розвитку хелюс вальгус.

--

Контактное лицо:  Чернышева Елена

Предприятие:  ladysport

Телефоны:  0686512352, 0634670785    Факс:  0688850041, 0957768089

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://ladysport.prom.ua

17.04.2021     Киев, Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: