+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Стройматериалы и конструкции  >  Конструкции  >  Окна, оконные конструкции

Підвіконня кристаліт - високоякісна продукція з Німеччини

Crystalit - торгова марка, яка належатиме німецькому виробникові підвіконь. Це продукція преміум-класу, створена за унікальним запатентованим технологіям. Компанія не просто створює унікальну продукцію, але повністю її розробляє. Власні методи виробництва дозволяють створювати підвіконня кристаліт з потовщеними стінками і абсолютно унікальною структурою. Додаткові ребра жорсткості дозволяють використовувати поверхню продукції в якості місця для зберігання книг, журналів, приємних дрібниць.

Структура підвіконь «Кристаліт»

Продукція німецької компанії створюється з урахуванням високих європейських норм, а тому повністю відповідає всім стандартам якості і надійності, екологічної безпеки та міцності. Виробництво продукції також виконується за затвердженими нормами та вимогами, а тому в основі його дві основних складових:

  • Жорсткий полівінілхлорид - це структура, яка витримує навантаження, удари, тиск, вигини та ін.
  • Акрилове покриття Elesgo, яке складається з декількох шарів. Це декоративний шар, який додатково виконує захисні функції.

Компанія подбала і про те, щоб транспортування та монтаж продукції пройшов без пошкоджень. Для цього на акриловий ламінат наноситься захисна плівка, яка після монтажу виробу знімається. Термін використовувати продукції досягає декількох десятиліть. Сам виробник упевнений в відмінній якості товару, а тому надає на нього тривалу гарантію.

Незаперечні переваги

Серед вигідних особливостей продукції «Кристаліт» фахівці галузі й самі покупці особливо відзначають такі якісні характеристики:

  • Високий рівень стійкості до стирання - поверхня, покрита багатошаровим акриловим ламінатом, не боїться механічного пошкодження, вона стійко переносить впливу високих температур і не розм'якшується (до 73-75 градусів).
  • Несприйнятливість УФ-променів. Саме цей фактор вигідно відрізняє продукцію від аналогів. Поверхня, покрита захисною плівкою, не вицвітає, не вигоряє, навіть з часом не стає жовтою.
  • Безпека - в складі немає розчинників, формальдегідів, хімічно небезпечних речовин, а тому продукція може бути встановлена в дитячих кімнатах і в медустановах.

Приємним доповненням до всього цього стала можливість вибирати будь-який дизайн продукції. Її поверхня майстерно імітує текстуру мармуру або дерева.

Хочете придбати підвіконня в Києві або в іншому місті України? Немає проблем, товариство «Ком-Форт» до ваших послуг, на нашому сайті ви без проблем можете замовити підвіконня з дерева на будь-який смак і фінансовий статок.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Компания «Ком-Форт»

Местонахождение:  ул. Викентия Хвойки, 21, Киев

Телефоны:  +38 (097) 165-72-15, +38 (099) 659-60-50    Факс:  +38 (044) 586-53-33

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://kom-fort.kiev.ua

05.03.2018     Киев, Украина
Похожие обьявления