+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Промышленные и аграрные  >  Изготовление конструкций

предлагаю : Сходи та меблі з дерева Львів

Якщо ви прихильник класики та натуральних матеріалів в інтер’єрі, тоді неодмінно серед всіх пропозицій віддасте перевагу дереву. Воно дозволяє створити по-домашньому затишну атмосферу у приміщені. А ще, той особливий шик, який надають інтер’єру різьблені деталі відтворити з іншого матеріалу практично неможливо. Столярна майстерня «Версаль» пропонує виготовлення на замовлення меблів та сходів з дубу, ясеня та сосни. Вони стануть не тільки красивими, але і зручними та довговічними елементами у вашому житлі або офісі.

Виготовляючи та встановлюючи сходи з дерева в Львові, Івано-Франківську, Тернополі та інших містах України, ми намагаємося досконало виконати всі побажання замовника, а якщо це не суперечить концепції дизайну передати неповторний колорит традицій роботи з деревом кожної місцевості.

Наше виробництво оснащене сучасною технікою, що надає можливість робити меблі та сходи якісними та надзвичайно красивими. Майстри, які працюють з цим матеріалом буквально відчувають його і застосовують різні підходи залежно від породи дерева. Вони враховують структуру, щільність, та красу природного малюнку, тому завжди порадять замовнику, яка деревина найбільше підійде для виконання всіх його побажань. Замовляючи меблі в Львові з дерева ви зможете створити неповторний інтер’єр, бо робота наших майстрів унікальна і кожний проект, це по-справжньому штучний витвір мистецтва.

Меблі, сходи, двері та інші речі, що виготовляються у столярній майстерні «Версаль» гідні прикрашати палаци королів. Саме розкіш старовинних маєтків часто стає натхненням для майстрів. А такий матеріал, як дерево, сам по собі джерело для творчого пошуку.

Витвори зроблені нашими майстрами прикрасять вашу оселю і зроблять її розкішною та витонченою. Крім того дерево, це безпечний для здоров’я матеріал і використовуючи його ви можете не хвилюватися за близьких людей. Лак та фарба, якими обробляються сходи та інші вироби, створять додатковий захист для матеріалу, та зроблять дерев’яні речі красивими и довговічними. Доторкнувшись до перил на сходах ви будете відчувати тепло природного матеріалу. Такі інтер’єри не тільки красиві, вони створюють особливу атмосферу у приміщені. Тут хочеться знаходитися часами та роздивлятися елементи різьблення, розслабитися та відпочити серед красивих речей.

Звертаючись до нас ви гарантовано отримаєте якісні та красиві меблі і сходи з дерева, які стануть родзинками вашого житла та прослужать дуже довго, настільки, що користуватися ними зможуть і онуки.


--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Столярна майстерня "Versal"

Телефоны:  +38(096) 46-318-47

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://versal-wood.com

26.10.2015     Тернопольская область, Тернополь, Украина
Похожие обьявления