+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Антиквариат, искусство, коллекционирование, книги  >  Книги

Чи потрібна фізкультура школярам

Останні роки фізкультура все частіше стає предметом обговорення в суспільстві. Дехто з батьків вважає, що цей предмет зовсім не потрібний і намагається усіма можливими способами звільнити своє чадо від фізичного виховання. Є багато батьків, які навпаки вважають, що уроки фізкультури повинні проводитися частіше.

Яка ж думка є правильною?

Не секрет, що нинішнє покоління фізично дуже слабке. Велике навантаження в школі спонукає дітей більшість часу сидіти на одному місці над підручниками, придбаними в книжковому інтернет магазині bookletka.com, виконуючи уроки. Та й вільний час школярів зазвичай проходить не з м’ячем та скакалкою, а за комп’ютером. При цьому тіло дитини весь час перебуває в напівзігнутому положенні. Буває так, що під час канікул діти днями і, навіть тижнями не виходять на вулицю. Ні про який гарний фізичний розвиток у цьому випадку навіть не йдеться. Саме тому шкільні фізичні нормативи, які колись в дитинстві здавали батьки, нинішньому поколінню виявляються не під силу. На уроці діти скаржаться на втому, біль у м’язах, задишку.

Звичайно ж, вчитель повинен зважати на всі ці симптоми. Та відмовлятися від фізичної культури зовсім не можна. Спеціалісти вважають, що фізкультура повинна проводитися частіше, ніж 2 рази на тиждень. При правильному підході до проведення уроків, вона принесе тільки користь.

Але перед початком занять всі діти повинні пройти ретельне медичне обстеження, бажано в присутності батьків. При виявленні певних вад у дитини, потрібно чітко дотримуватись всіх рекомендацій лікарів. Клас треба поділити на групи здоров’я: основна(діти без вад), підготовча(після гострої хвороби) і спеціальна (діти з хронічними захворюваннями). Кожна з цих груп повинна отримувати різне навантаження на уроці фізкультури.

Додатково до основних занять діти повинні займатися різними рухливими видами спорту: футбол, волейбол, баскетбол, теніс, плавання, тощо.

Оскільки найважливішим є здоров’я дітей, вчитель фізкультури повинен бути ще й психологом, і завжди стежити за самопочуттям учнів на своєму уроці. Іноді перевтома, недосипання або якась невдача може зовсім вибити дитину з колії. А невеликий відпочинок і підтримка дорослого можуть творити справжні дива.

І важливо, не забувати постійно нагадувати школярам, що для здоров’я корисна щоденна зарядка, повноцінний сон та здоровий спосіб життя без шкідливих звичок.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Интернет-магазин "Bookletka"

Местонахождение:  Украина, Днепропетровская область, Кривой Рог, проспект Мира, 29

Телефоны:  0564 74-03-99, 096 954-05-60    Факс:  0564 74-03-99

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://www.bookletka.com

27.08.2016     Днепропетровская область, Украина, Кривой Рог


Похожие обьявления