+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Бытовые услуги, животные, техника  >  Ремонт и обслуживание бытовой техники

предлагаю : Ремонт електрочайників

Електрочайник – затребуваний в домашньому і офісному побуті прилад, що дозволяє закип'ятити або зігріти воду в лічені хвилини. Оскільки така електротехніка часто й інтенсивно експлуатується навіть найякісніші та надійні моделі чайників можуть вийти з ладу. Тоді потрібен професійний ремонт електрочайника, який варто замовляти лише в перевіреному часом сервісному центрі.

Ремонт електрочайників - КБТ Сервіс

Майстерня КБТ-сервіс пропонує послуги фахівців вузького профілю – майстри швидко і якісно виконають ремонт електрочайників Kenwood, Electrolux, Maxwell, Bosch, Clatronic, Philips, Tefal, Nord, Orion, Panasonic, Vitek, Gorenje, Orion, Zanussi, Zelmer, Siemens, Braun, Aurora, Beko, Moulinex, DeLonghi, Scarlett в Києві.

  • При надходженні техніки в майстерню завжди проводиться діагностика – це цілий комплекс процедур, завдяки яким фахівці сервісного центру виявляють причину несправності, і у разі якщо ви замовите ремонт, діагностика поломки не оплачується. Далі майстри запропонують ефективний ремонт електрочайників за вельми скромну суму.
  • Найчастіше чайники здають в ремонт, якщо несправна проводка: у такому випадку працівники майстерні замінять перебитий провід і встановлять нову вилку.
  • Також ремонт чайників актуальний, коли техніка не відключається після закипання або погано нагріває воду, якщо перегорів індикатор і не працює кнопка включення.
  • Ремонт чайників дозволить виправити неполадки, якщо чайник почав протікати. Це відбувається при зносі ущільнювального кільця, розташованого між нагрівальним елементом і вимикачем. Вирішити цю проблему нескладно – достатньо замовити заміну ущільнювального кільця.
  • Також майстри КБТ-центру виконають ремонт електрочайника з дисковим нагрівачем, почистять контакти або замінять всі необхідні елементи конструкції на фірмові комплектуючі: на складі підприємства постійно є в наявності запчастини для електрочайників, які потрібні для оперативного ремонту.
  • Спеціалісти КБТ-сервісу виправлять неполадки зі спіралями, термопарами, підставками, відремонтують електрочайник та іншу побутову техніку на високому професійному рівні.

Вартість ремонту електрочайника

Вартість роботи майстрів компанії адекватна, і напряму залежить від характеру поломки, детальніше про ціни на ремонт техніки тут kbt-service.kiev.ua/prajs: якщо замовити ремонт електрочайника замість придбання нового, то можна непогано заощадити, а в результаті отримати чудово працюючу побутову техніку!

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Сервисный центр "КБТ-Сервис"

Местонахождение:  Украина, Киев, проспект Мира, 9

Телефоны:  067-888-29-52, 066-144-46-87    Факс:  044-587-94-88

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://kbt-service.kiev.ua

27.04.2017     Киев, Украина


Похожие обьявления