+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Медицина, косметология  >  Косметология

Клініка лазерної та естетичної косметології у Львові

Залишатися завжди привабливими і молодими легко з клінікою лазерної та естетичної косметології у Львові. Центр краси та здоров’я «Медіостар» пропонує комплекс послуг, направлений на відновлення та подовження молодості, корекцію вікових змін, лікування недоліків шкіри, безболісне видалення новоутворень та пігментації, процедури по догляду за усім тілом. З повним переліком та вартістю послуг лазерної медицини можна ознайомитися на сайті mediostar.ua. Основні із них:

  • епіляція усіх частин тіла;
  • дерматологія;
  • косметологія тіла та обличчя;
  • лікування облисіння;
  • 12-етапна киснева терапія;
  • чистка обличчя без болю та пошкоджень.

Клініка оснащена найновішим обладнанням, що дає змогу працювати по сучасним методикам. Інноваційні технології дозволяють швидко та безпечно вирішити проблеми зі здоров’ям та красою, тому не потрібно відриватися від повсякденного життя, щоб покращити зовнішній вигляд. В «Медіостар» розроблені комплексні програми косметичних послуг з використанням професійної косметики, які забезпечують дбайливий догляд та тривалий ефект.

Облисіння більше не є проблемою - спеціалісти «Медіостар» допоможуть відновити ріст волосся навіть у найскладніших випадках. А лише за декілька сеансів можна назавжди позбутися розтяжок, судинної сітки, бородавок, постакне та інших недосконалостей шкірного покриву.

Лазерна епіляція на новітньому апараті дозволяє безболісно зробити тіло гладеньким та звабливим, а результат буде помітним після першої процедури. Очищення обличчя Hydrafacial та OXY терапія – це революційні методи боротьби зі старінням та проблемами шкіри, які надовго забезпечують тонус, гладкість та пружність обличчя. Пройти ці процедури люкс класу можна за доступними цінами у клініці «Медіостар» у Львові.

Висококваліфіковані спеціалісти з лазерних технологій, косметології та дерматології проводять безкоштовні консультації, допомагають підібрати правильне та якісне лікування для кожного клієнта. Клініка «Медіостар» гарантує безпечне вирішення естетичних проблем, ефективність процедур омолодження та оздоровлення.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Клініка "Mediostar"

Местонахождение:  улица Городоцкая, 62, Львов, Львовская область

Телефоны:  067 833 05 05, 093 833 05 05    Факс:  032 253 05 05

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://mediostar.ua

14.10.2018     Львовская область, Львов, Украина
Похожие обьявления