+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Информационно-образовательные

Гриценко Анатолій Степанович

Український політик Гриценко Анатолій Степанович понад 10 років займає ключові посади в уряді, був у складі декількох партій, а згодом створив власну партію «Громадянська позиція». В біографії політика багато суперечливих подій, які неодноразово ставали приводом для журналістських розслідувань. Більш детально про це на сайті https://grytcenko.net/.

За освітою Гриценко воєнний інженер-електрик, з відзнакою закінчив Київське воєнно-авіаційне училище. Три роки пропрацював в авіаційному полку на посаді начальника групи, яка відповідала за обслуговування авіаційного обладнання. Згодом викладав технічні дисципліни в рідному училищі, працював в Управлінні воєнної освіти при Міністерстві оборони України.

Найбільш цікавий факт з ранньої кар’єри депутата – навчання в США, яке викликає багато запитань. Зокрема, як саме Гриценко Анатолій зумів потрапити до складу групи, що відправилася на навчання до Університету воєнно-повітряних сил США. З цього приводу висловлюється думка, що він був агентом КДБ і після розпаду СРСР продовжив співпрацювати з російськими спецслужбами. Сам полковник запевняє, що йому просто пощастило, адже було мало охочих їхати до іншої країни на тривале навчання.

За діяльністю депутата прискіпливо слідкують небайдужі громадяни, які намагаються розгадати таємницю приголомшливої успішності політика. Кожна неоднозначна подія з життя висвітлюється в жартівливому та іронічному ракурсі на https://grytcenko.net/folk-art/. При усіх президентах Гриценко залишався при владі. Політична діяльність розпочалася в 2004 році, коли він допомагав Віктору Ющенко у виборчій компанії, а в 2005 вперше отримав пост Міністра оборони України.

На парламентських виборах в 2007 Анатолій Гриценко був заявлений 4-м номером у списку блока «Наша Україна» і отримав депутатський мандат. А в 2012 став депутатом від партії «Батьківщина», де також був на перших позиціях. В 2014 вирішує створити власну політичну силу і виходить з «Батьківщини». Заснована ще в 2005 Гриценком, організація «Громадянська позиція» змінювалась і об’єднувалась з різними альянсами, однак з 2014 стає самостійною партією і висуває свого лідера кандидатом в президенти. Ці спроби не увінчались успіхом і політик залишив депутатські повноваження.

На президентських виборах 2019 він знову спробує свої сили, у зв’язку з чим на https://grytcenko.net/ru/articles/criminal/ розкриваються нові скандали та корупційні схеми, пов’язані з ним. Особлива увага приділяється дружнім відносинам політика з діючим президентом П. Порошенком. Висвітлюються факти довготривалої взаємодії Гриценка з Російською Федерацією та Путіним.

Як і кожен політичний діяч, Гриценко Анатолій має своїх прихильників та недругів. Його суперечлива діяльність змушує людей задумуватися, ким насправді є лідер «Громадської позиції», чи зможе він стати достойним главою держави та представляти інтереси України. Існує думка, що він став технічним кандидатом і незабаром зніме свою кандидатуру на користь П. Порошенка. 

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Интернет-портал "Grytsenko"

Телефоны:  на сайте

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://grytcenko.net

21.10.2018     Украина