+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Информационно-образовательные

Громадська діяльність: про що потрібно знати

Більшість людей на території України не розуміють, що таке громадська діяльність і чому вона так необхідна. Як показує практика, вони упевнені, що все повинні вирішувати органи влади і місцевого управління. Але, якщо говорити чесно, яку користь можна отримувати від влади, яка працює в містах та селах? У них є власні цілі і завдання. А ті, хто реально готовий вирішувати проблеми звичайних людей, можна перерахувати на пальцях. А чому б у такій ситуації не проявити свою активність? В Україні зараз діє програма «Долучайтесь!», яка і стане справжнім відкриттям для багатьох.

Які цілі ставить перед собою програма «Долучайтесь!»?

Вона була створена для того, щоб вирішувати величезну кількість проблем, які регулярно можуть проявлятися в невеликих селищах або містах. А якщо влада нічого не хоче робити або вона просто не знає про існування певних проблем, за справу повинна братися громадськість і починати діяти. Тільки подібним підходом і можна змінити життя на краще, інших варіантів тут просто бути не може.

Серед основних цілей, які ставить для себе подібний проект, треба виділити:

  1. Підвищення загального рівня освіти. Це важливо і грає ключове значення для майбутнього певного регіону.
  2. Потрібно стежити за будівництвом і виконанням економічного плану, який був заздалегідь продуманий.
  3. Необхідно, щоб більшість людей прекрасно розуміли, які права і обов'язки у них існують.
  4. Розвиток місцевого потенціалу. Саме звичайні громадяни часто дають чудові ідеї і пропозиції, які можна реалізувати і отримати прибуток.

Чому це так важливо?

Чекати, коли зроблять інші - це завжди добре. А хіба в цьому є сенс? Куди простіше і ефективніше самостійно проявляти ініціативу і не боятися домагатися певних успіхів. Тільки такий підхід і дозволить багатьом людям добитися того, чого реально хочеться. Тому така програма зможе стати справжнім відкриттям. Крім цього, не варто боятися, адже у ряді випадків простіше виявляти активність і робити так, як це правильно.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Програма «Долучайся!»

Местонахождение:  вул. Володимирська, 49А, Київ

Телефоны:  +380 44 495 5383

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://engage.org.ua

21.10.2020     Киев, Украина
Похожие обьявления