+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Финансовые услуги  >  Страхование

предлагаю : Швидка та вигідна туристична онлайн страховка від Travel Insurance

Туристична страховка потрібна кожному мандрівникові в будь-якій країні. Більшість країн просять пред'явити страховий поліс вже на етапі оформлення візи, але можливо про страховку вас запитають на кордоні при в'їзді у бажану країну. Якщо ви плануєте уникнути туристичне страхування, варто задуматися про можливі наслідки - ніхто не застрахований від випадків загострення апендициту, отруєння або банальних переломів. Медичне обслуговування для іноземців у багатьох країнах задоволення не з дешевих і навіть консультація у лікаря може обійтися в кругленьку суму.

Туристичне страхування онлайн у Києві та інших містах України від Travel Insurance

Багато страхових компаній для зручності клієнтів надають послугу «Туристичне страхування онлайн». Тепер туристам не потрібно відвідувати офіс, набагато зручніше оформити необхідну страховку через інтернет (це можна зробити, навіть перебуваючи в аеропорту Бориспіль або Жуляни, перед самим вильотом). Вся необхідна інформація про страхування вказана на сайті. Туристична онлайн страховка для візи у Києві та Україні від Travel Insurance допоможе вам не тільки заощадити час, але і фінанси, так як ви самостійно зможете обрати категорію ризиків. Також вам буде доступний вибір терміну страхування, сума страхового покриття і при бажанні, страхування додаткових пунктів (багаж, цивільна відповідальність). Після заповнення даних на сайті, страховий поліс буде відправлений на вашу електронну пошту і в разі втрати, ви завжди зможете його роздрукувати. Такий вид страхування буде прийнятий посольствами та візовими центрами при оформленні візи.

Туристична страховка дозволить вам повноцінно насолоджуватися відпочинком і не турбуватися про отримання безкоштовної медичної допомоги та інших привілеїв. Більшість українських страхових компаній співпрацюють з кращими і надійними закордонними колегами. Це дозволяє охоплювати велике число страхових випадків.

Багато мандрівників вже усвідомили, що туристичне страхування - це безпечне пересування і можливість в будь-який момент отримати кваліфіковану медичну допомогу з найрізноманітніших питань. Страховий ринок дозволяє придбати поліс на одну поїздку, але при бажанні, ви можете стати власником мульти страховки, яка діє на кілька поїздок.

Купити туристичну страховку онлайн для візи за вигідною ціною

Онлайн страховка "Зелена карта" при виїзді за кордон на автомобілі буде корисна вам особливо, без неї виїзд за кордон не можливий. Автоматичний прорахунок вартості туристичної страховки та покупку поліса у будь-якому місті України ви знайдете на сайті www.travel-insurance.kiev.ua.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Компанія "Travel Insurance"

Телефоны:  (050) 38-33-080, (067) 13-60-213

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://travel-insurance.kiev.ua

08.06.2019     Киев, Украина
Похожие обьявления