+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Одежда, Обувь,Ткани  >  Одежда  >  Женская одежда

Тканина для нічної сорочки: вимоги до матеріалу

Мабуть, немає такої жінки, в гардеробі якої не було б нічної сорочки. Розрізняючи за фасоном, колірною гамою і декоративними елементами, всі вони не тільки підтримують комфортний сон, а й красиво підкреслюють достоїнства фігури, а часто служать предметом зваблювання. Тому сорочкова тканина повинна бути особливо привабливою і затишною.

Трохи історії

Важко собі уявити, що колись люди не мали спеціального одягу для сну і лягали в ліжко в звичайних сукнях, сорочках і штанях, що було, м'яко кажучи, не зовсім гігієнічно. Деякі, правда, все-таки роздягалися і спали голяка.

Перші нічні сорочки, які можна купити в магазині https://ewashop.com.ua/biluzna/ginocha/nichni-sorochki/ з'явилися тільки в кінці ХV століття і представляли собою величезний шматок матерії, який закінчувався біля горла. Через велику схожість їм дали назву «спальна спідниця». Коштував такий виріб досить дорого, тому володіти ним могли тільки дуже заможні дами.

Лише на початку ХIХ століття нічна сорочка перетворилася з предмета розкоші в повсякденну деталь гардеробу і стала доступною різним верствам населення. Примітно, що в той час в сорочках спали не тільки жінки, а й чоловіки. Доповнювали вбрання сильної статі нічний ковпак, а прекрасних дам - очіпок.

В даний час сорочки покинули чоловічий гардероб, поступившись місцем піжами. Для жінок, навпаки, нічний одяг став не тільки предметом, використовуваним для забезпечення тепла, але і привабливим аксесуаром, атрибутом спокушання.

Як вибрати тканину для нічної сорочки

Якщо для одних жінок сорочка - це комфорт і зручність сну, то для інших вона є елегантним і вишуканим одягом, а треті бачать в ній еротичну білизну. Який матеріал ідеально підійде для кожного випадку? Спробуємо розібратися.

Вимоги до матеріалу

Як завжди, перш ніж зробити вибір і зробити покупку, потрібно визначитися з призначенням речі і основними критеріями, яким вона повинна відповідати. Оскільки жіноча сорочка стикається безпосередньо з тілом, то вимоги, що пред'являються до тканин, такі:

  • безпека для здоров'я. Матеріал не повинен викликати роздратування і почервоніння шкіри, свербежу та інших алергічних проявів;
  • приємні тактильні відчуття. Слід уникати надто жорстких, шорсткуватих і шелестячих полотен, віддаючи перевагу м'яким, хвилястим і облягаючим;
  • гігроскопічність. Тканина повинна не тільки добре вбирати вологу, але і випаровувати її, щоб шкіра залишалася сухою;
  • аерація. У щільній тканині, де не проникає повітря, спати не тільки незатишно, але і вельми шкідливо для здоров'я;
  • відсутність статичної електрики. Дуже неприємно, коли нічний одяг від найменшого дотику видає тріск і іскрить;
  • теплопровідність. Чудово, коли матеріал вміє «пристосовуватися» до температури людського тіла. У такій сорочці влітку буде прохолодно, а взимку - тепло;
  • простота догляду. Як і інша натільна білизна, ночнушки часто випирають, тому потрібно, щоб ця процедура не становила особливих труднощів. Тканина також повинна швидко сохнути і легко розгладжуватися.

Цікаво знати! Важливим критерієм при виборі нічної білизни є її забарвлення. Існує теорія, згідно з якою одяг червоного кольору воліють упевнені в собі і нестримані в почуттях жінки. Класичні чорний і білий надягають натури консервативні, не схильні до експериментів, а одяг пастельних неяскравих тонів більше підходить юним дівчатам.

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Інтернет-магазин "Ewa lingerie"

Телефоны:  (097) 84-155-15, (063) 75-876-38

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://ewashop.com.ua

25.10.2017     Львовская область, Львов, Украина


Похожие обьявления