+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Потребительские товары  >  Мебель, интерьер  >  Мебель

продам : Підлокітник, комп'ютерна підставка для руки Xu Xin 1 (450мм), цена 350 грн.

Підлокітник, комп'ютерна підставка для руки Xu Xin 1

             За статистичними даними люди, які постійно працюють на комп'ютері, відчувають дискомфорт і біль в зап'ясті, в кисті руки, а в подальшому у всій руці, плечі і шиї. Чи не правда, знайома ситуація? Адже комп'ютерні столи не можуть похвалитися хорошою ергономікою.

Тому корисним і просто необхідним придбанням для Вас буде підлокітник, комп'ютерна підставка для руки Xu Xin 1. Ви зможете зручно розмістити руку під час однотипних повторюваних рухів і уникнути больових відчуттів в майбутньому.

Підставка-підлокітник під руку Xu Xin 1дасть Вам можливість працювати з мишкою, не напружуючи руки, вона знизить навантаження на кисть, передпліччя, плече, шию і спину, допоможе вирівняти поставу.

  Підлокітник для комп'ютера Xu Xin 1 покращує кровообіг і самопочуття в цілому. Він може стати в нагоді як в домашніх умовах, так і в офісі. Нескладна конструкція легко кріпиться до робочого столу або ручки крісла.

Портативну підставку для руки можна використовувати і як продовження килимка для мишки. Для людей, чия професія пов'язана з комп'ютерами, це буде дійсно цінний подарунок, прояв турботи про здоров'я близьких.

Стильний дизайн підставки під лікоть дозволяє використовувати її для будь-якого комп'ютерного стола. Ви забудете про біль, оніміння в руці, збільшиться продуктивність праці, Ви менше будете втомлюватися.

Підлокітник Xu Xin 1 підходить до столів товщиною до 4,8 см. Він дозволяє рівномірно розподіляти вагу передпліччя і ліктьової частини. Проста конструкція не вимагає складання, повертається з боку в бік. Лицьова сторона м'яка і комфортна.

Підставка для комп'ютера Xu Xin 1 підходить як для правої, так і для лівої руки, максимально зменшує навантаження на зап'ястя і плече.

Характеристики:

Матеріал: міцний полімер ABS

Розміри: 450 мм.

Также этот товар часто ищут как: подлокотник для руки, подставка для локтя, подставка под локоть, подставка для работы за компьютером, инновационная подставка под локоть, подставка при работе с мышью, подставка Xu Xin 1, подлокотник Ксу Ксин 1, большая подставка под локоть, подлокотник, подставка под руку Xu Xin, подлокотник Ксу Ксин, подлокотник под руку Xu Xin 1.

 К оплате за товар в магазине принимаются боны OPAYZ ( Basic | Active | Web )

--

Контактное лицо:  Чернышева Елена

Предприятие:  ladysport777@gmail.com

Телефоны:  0688850041    Факс:  0634670785

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://ladysport.prom.ua/

17.01.2021     Киев, Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: