+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Транспорт и логистика  >  Аренда автотранспорта  >  Аренда строительной техники

Про оренду автонавантажувачів

Автонавантажувачі - це вид сучасної складської техніки, призначеної для проведення вантажно-розвантажувальних і транспортних робіт на внутрішній території підприємств. Застосування такого підйомно-транспортного обладнання дозволяє мінімізувати ручну працю працівників, зробивши робочий процес більш оперативним і продуктивним. Навантажувачі знайшли широке застосування у різних сферах виробничої та торгової діяльності.

Їх активно використовують на складських відкритих і закритих складських ділянках, в торгових закладах, промислових цехах і на будь-яких інших об'єктах, де потрібно виконувати роботи з навантаження, розвантаження та переміщення різних товарів і виробів. Залежно від виду застосовуваного енергоносія, усі сучасні автонавантажувачі можна принципово розділити на електричні, газові, бензинові та дизельні. Саме дизельні автонавантажувачі користуються найбільшим попитом на вітчизняних підприємствах.

Особливості навантажувачів із дизельними двигунами

Дизельний навантажувач - це самохідна машина, працездатність якої забезпечує двигун, що працює на дизельному паливі. Зазвичай однієї заправки вистачає для роботи протягом, як мінімум, однієї робочої зміни (багато, звичайно, залежить від конкретної моделі, інтенсивності та умов виконуваних робіт).

Заправляти такий навантажувач потрібно тільки якісним дизельним паливом. Застосування в якості альтернативи бензину для заправки дизельних навантажувачів неприпустимо. Також вкрай небажано використання низькоякісну солярку від неперевірених постачальників - це призводить до передчасного зносу основних вузлів і агрегатів двигуна.

Основні переваги і недоліки дизельних навантажувачів

Доступна ціна дизельних навантажувачів та багато інших переваг, які властиві їм, роблять даний вид спецтехніки найбільш затребуваним на вітчизняних підприємствах. Особливо слід відзначити:

  • високі показники продуктивності;
  • можливість проведення швидкої заправки;
  • відносно невисока вартість дизпалива;
  • доступна ціна дизельного навантажувача.

Незважаючи на цілий ряд плюсів, у машин даного типу є і мінуси. Такими є досить високий рівень шуму та продукування двигуном вихлопних газів, котрі роблять використання подібної техніки всередині приміщення неможливим. Правда, можна встановити спеціальний фільтр для зниження рівня концентрації шкідливих речовин, але це досить затратно.

Чому вигідніше не купувати, а брати дизельний навантажувач в оренду

Оренда навантажувача є більш вигідною для клієнта, ніж його купівля в силу наступних причин:

  • не потрібно одномоментно витрачати велику суму на покупку нової машини, що особливо актуально при нестачі оборотних коштів;
  • відсутність зайвих витрат на утримання, ремонт і техобслуговування машини;
  • можливість отримання потрібної моделі на будь-який бажаний термін;
  • швидка заміна машини в разі поломки;
  • можливість додаткових послуг від орендодавця - надання оператора-водія для керування машиною і забезпечення паливом для заправки.

На що варто звернути увагу при виборі бувшого у вжитку навантажувача в оренду

Щоб з допомогою обраного навантажувача ефективно виконунави поставлені завдання, в процесі вибору слід звернути особливу увагу на максимальні показники вантажопідйомності та потужності, граничну висоту підйому, умови для оператора у процесі проведення робіт.

За матеріалами сайту компанії «Денал Груп» - https://denal.com.ua

--

Контактное лицо:  менеджер

Предприятие:  Компанія «Денал Груп»

Местонахождение:  ул. Срибнокольская, 3а, Киев

Телефоны:  +38 067 394 15 15, +38 050 922 15 15    Факс:  +38 044 390 15 15

E-mail:  написать письмо

Сайт:  https://denal.com.ua

04.03.2019     Киев, Украина
Похожие обьявления