+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Товары  >  Потребительские товары

продам : Диск, що обертається, Грация Waist Twisting Disc, цена 300 грн.

Прості рухи наповнять вас енергією і силою на весь день!

Обертовий диск тренажер - пружне гнучке тіло!

Обертовий диск тренажер «Грація» завоював визнання у всьому світі! Легкий, компактний домашній тренажер, що дозволяє активно опрацьовувати м'язи талії, здійснюючи танцювальні рухи - жінки це просто обожнюють! Почніть день з легкої 5-хвилинної розминки на обертовому диску «Грація», цього буде достатньо, щоб підтягнути м'язи і зарядитися енергією на цілий день!

З обертовим диском «Грація» можуть займатися люди практично будь-якого віку, комплекції та рівня фізичної підготовки, адже тренування не вимагають великих зусиль, зате результат приємно радує - тонка, гнучка талія, підтягнуте струнке тіло, чудова постава і граціозна пластика кожного руху!

Щоденний аккупунктурний масаж ступнів - приємна і корисна процедура прямо у вас удома!

Обертовий диск - найпростіший і бюджетний спосіб поліпшити свою фігуру і надати їй спокусливі форми. Достатньо всього лише кілька хвилин на день занять на обертовому диску «ГРАЦІЯ», щоб через кілька тижнів мати бажану фігуру.

З цим диском Ваша талія істотно зменшиться в об’ємі, а і м'язи ніг зміцняться набагато ефективніше, ніж при бігу.

Рельєфна поверхня диска забезпечує акупунктурний масаж ступнів, а магнітотерапія під час обертання талії вправо і вліво створює вторинний електричний струм в клітинах людського тіла, що сприяє виведенню токсинів з організму.

Стимуляція всього організму!

Неймовірно, але диск, що обертається «Грація», зробить для вас навіть більше, ніж ви очікуєте - масаж ступнів! Вам напевно відомо про благотворний вплив на організм акупунктурного масажу. А що, якщо ця процедура буде доступна вам кожен день, в будь-який час, як тільки ви забажаєте? Сучасні домашні тренажери здатні на це!

Завдяки точно розрахованому розташуванню виступів обертового диска «Грація» стимулюються біологічно активні точки, розташовані на стопі, що дозволяє пробудити рухову активність всього тіла, зарядити його енергією і силою! Дозвольте собі купити щоб насолодитися своєю новою фігурою і тонізуючим масажем!

Переваги:

• Тренажер зі світовою репутацією!

• Активне тренування м'язів талії і преса

• Доступний людям будь-якого віку та комплекції

• Легка ранкова розминка для всього тіла!

• Допомагає знизити вагу, поліпшити поставу

• Підвищує гнучкість тіла, розвиває координацію

• Акупунктурний масаж

--

Контактное лицо:  Чернышева Елена

Предприятие:  ladysport777@gmail.com

Телефоны:  0688850041    Факс:  0634670785

E-mail:  написать письмо

Сайт:  http://ladysport.prom.ua/

18.04.2019     Киев, Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: