+ Добавить объявление
Главная  >  Объявления  >  Услуги  >  Медицина, косметология  >  Медицинские услуги

предлагаю : Фітобочка та масаж від ФТЦ "Дари кедра" м. Черкаси, цена 200 грн.


Фітотерапевтичний центр "Дари Кедра" - це перший в м. Черкаси комплекс фітотерапевтичних процедур з використанням кедрової фітобочки по  лікуванню та профілактиці сердечно -  судинних захворювань, захворювань суглобів, підняттю імунітету, омолодженню організму, позбавлення від зайвої ваги та отриманню гарного самопочуття та настрою.

Наші послуги:

Фітобочка

Обгортання

Усі види масажу

Косметичні процедури апаратом Дарсонваль

Маски для обличчя та тіла

Косметичні засоби за доглядом шкіри, тіла та волосся

Чайні збори Карпат

Наш високо кваліфікований персонал обстежить Вас, складе індивідуальну програму для проходження процедур, що матимуть найефективнішу дію та принесуть результати. Ми уважно та ретельно підберемо потрібний збір для фіто-процедури, оптимальну температуру фітобані, персональний вид терапії та приготуємо спеціальні суміші масел, найбільш корисних вашому організму.

Запрошуємо відвідати наш фітотерапевтичний центр здоров’я  та краси «Дари Кедра» та отримати унікальну можливість відпочити і насолодитися усіма послугами нашого центру. Дозвольте собі розкішне задоволення завжди бути у відмінній фізичній формі і хорошому самопочутті, та настрої.

Ознайомитися більш детально з усіма нашими послугами, прейскурантом цін Ви можете на нашому сайті  www. kedr.ck.ua,   та  записатися на процедури  звернувшись за адресою: м. Черкаси, вул. Верхня Горова (Фрунзе), б. 36 ( р-н вул.. р-н спуска біля РАКСу), тел. (093 )470-58-08

--

Контактное лицо:  Лариса

Местонахождение:  вулиця Верхня Горова, Черкассы, Черкасская область

Телефоны:  +380934705808

E-mail:  написать письмо

21.09.2018     Черкасская область, Черкасы, Украина
Похожие обьявления


Смотрите также: